Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1. Pokoje wynajmowane są na doby, zgodnie z wcześniejszą rezerwacją dokonaną tylko drogą mailową.

2. Rezerwacja wiążąca następuje po wpłacie zadatku, który jest bezzwrotny. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

3. Doba pobytowa trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 następnego dnia.  Dobę można przedłużyć, jeśli to będzie możliwe, maksymalnie do godz.12.00 tylko zgodnie z wcześniejszym ustaleniem i dopłatą 50 zł.
Najpóźniej prosimy o przybycie ok. godziny 22.00
( O przybyciu na miejsce w dniu przyjazdu późno, będzie nam miło, jeśli poinformujecie nas Państwo telefonicznie.) 

4. Goście Szubikówki zobowiązani są do dokonania meldunku niezwłocznie po przyjeździe. Właściciele obiektu są uprawnieni do zażądania od Wynajmującego pokój okazania jego dowodu osobistego lub paszportu w celu spisania danych osobowych Wynajmującego.

5.
Należność za cały pobyt regulowana  jest gotówką w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu. 

6. Na terenie Szubikówki obowiązuje zakaz chodzenia w butach na obcasach lub butach, które mogą uszkodzić drewniane schody.
Dla zachowania wysokiego komfortu wypoczynku NASZYCH GOŚCI staramy się dbać o czystość w obiekcie, dlatego uprzejmie prosimy o chodzenie w typowych kapciach. Kiss Przykro nam, ale "CROCSY" nie są dla nas kapciami.

7. W trosce o bezpieczeństwo wypoczywających w obiekcie obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA. Surprised ale zapalić można - TYLKO w wyznaczonym przez nas miejscu , ( jeśli palisz, zapytaj nas o to miejsce! ) Smile

8. Śniadania, ustalone/wykupione wcześniej, w mailu rezerwacyjnym wydawane będą w godz. 8.00 -10.00 ( dokładna godzina do ustalenia na miejscu )

9. W Szubikówce nie akceptujemy pobytu ze zwierzętami.Frown
 
10. Wynajmujący zobowiązani są korzystać z obiektu w sposób zgodny z jego przeznaczeniem i postanowieniami Regulaminu oraz zasadami współżycia społecznego, w szczególności w sposób niezakłócający spokoju osób zamieszkałych w sąsiednich pokojach. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

11. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim przedmioty.

12. Goście zobowiązani są przed wyjazdem zwrócić pokój w stanie niepogorszonym oraz oddać klucze od pokoju.

13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy i są zobowiązani zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Szkoda zostaje pokryta przez osobę, która szkody dokonała. Np. przy zbiciu talerza, kubka, szklanki itp. należy pokryć koszt odkupienia przedmiotu.

14. W przypadku GRUPY osób wynajmujących cały dom, pobierana jest kaucja w wysokości 100zł za 1 osobę.
Kaucja podlega zwrotowi w dniu wymeldowania.
Kaucja nie podlega zwrotowi jeśli właściciele obiektu stwierdzą szkodę powstałą podczas pobytu. W przypadku gdy kwota kaucji nie wystarczy do pokrycia szkody, osoba która dokonała szkody zobowiązana jest do pokrycia różnicy.

15. Dzieciom poniżej lat 12 nie wolno przebywać poza opieką dorosłych, którzy biorą całkowitą odpowiedzialność za ich czyny, a także wszelkie następstwa tych czynów oraz za zaistniałe sytuacje na terenie Szubikówki.

16. Cena nie obejmuje: opłaty miejscowej

17. Wypożyczenie ręcznika kąpielowego – dodatkowa opłata 5 zł / za 1 szt

18. Palenie w kominku- za dodatkową opłatą. 

19. DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I PRZESTRZEGANIE REGULAMINU Embarassed

Zdjęcia!

Zapraszamy do oglądania zdjęć naszej Szubikówki i okolic.

Dojazd!

Dowiedz się jak do nas dojechać, byś nie musiał błądzić.

Copyright © 2023 Szubikówka. Designed by joomla2you